miodziarz.waw.pl

ZESTAWY NA PREZENTY : - - skrzynki z wieczkiem
Ilość produktów: 4 1
Skrzyneczka z miodem 3 x 50g

Zestaw trzech różnych miodów w słoiczkach 50 g. W zestawie znajdują się miody : wielokwiatowy, rzepakowy, nawłociowy. Na boku skrzyneczki efektowny grawerunek nawiązujący do świąt. Bardzo dobra propozycja na prezent! Zestaw zawiera wygrawerowany wzór świąteczny na wieczku (proszę podać numer wzoru).W podanej cenie możemy wygrawerować także na wieczku Państwa logo, życzenia itp

Skrzyneczka z miodem 5 x 50g

Zestaw pięciu różnych miodów w słoiczkach 50 g. W zestawie znajdują się miody : wielokwiatowy, rzepakowy, nawłociowy, gryczano-malinowy oraz faceliowy. Bardzo dobra propozycja na prezent! Zestaw zawiera wygrawerowany wzór świąteczny na wieczku (proszę podać numer wzoru).W podanej cenie możemy wygrawerować także na wieczku Państwa logo, życzenia itp

Skrzyneczka z miodem 3 x 220g

Zestaw czterech różnych miodów w słoiczkach 220 g. W zestawie znajdują się miody : wielokwiatowy, rzepakowy, nawłociowy. Bardzo dobra propozycja na prezent! Zestaw zawiera wygrawerowany wzór świąteczny na wieczku (proszę podać numer wzoru).W podanej cenie możemy wygrawerować także na wieczku Państwa logo, życzenia itp

Skrzyneczka z miodem 4 x 220g

Zestaw czterech różnych miodów w słoiczkach 220 g. W zestawie znajdują się miody : wielokwiatowy, rzepakowy, nawłociowy i gryczano-malinowy. Bardzo dobra propozycja na prezent! Zestaw zawiera wygrawerowany wzór świąteczny na wieczku (proszę podać numer wzoru).W podanej cenie możemy wygrawerować także na wieczku /skrzynce Państwa logo, życzenia itp.

Ilość produktów: 4 1

 

Tradycje pszczelarskie w mojej rodzinie odziedziczyłem po dziadku, który od lat 50 -siątych XX wieku, prowadził pasiekę w ilości około 100 rodzin. Już wtedy prowadził on gospodarkę wędrowną choć przewóz dużych i ciężkich uli leżaków nie był wcale łatwy.

 

Ten rodzaj gospodarki pasiecznej stosuje się w przypadku braków występowania w najbliższej okolicy miododajnych pożytków roślinnych. Od tamtego czasu w tym sensie niewiele się zmieniło Mazowsze posiada liczne walory krajobrazowe, leśne jednak nie jest i nigdy nie będzie rolniczym zagłębiem.

 

Dlatego chcąc kontynuować pszczelarską pasję z nadzieją na sukces, muszę liczyć się z dość dalekimi wyjazdami. Dzięki temu posiadam w swojej ofercie doskonałe miody gatunkowe. Czasami nawet z terenów odległych o 200km. Aby ugruntować swoją wiedzę ukończyłem państwowe technikum pszczelarskie im. Zofii i Tadeusza Wawrynów (jest to jedyna taka szkoła na świecie). Wiedza zdobyta w szkole a także przekazana podczas dyskusji przez poznanych tam kolegów pszczelarzy, umocniła mnie w chęci samodzielnego , racjonalnego prowadzenia gospodarstwa pasiecznego.

 

Pszczelarstwo - wbrew pozorom - tak jak każda dziedzina podlega nieustannemu rozwojowi. Dlatego często uczestniczę w zjazdach i kongresach branżowych, regularnie czytam literaturę i czasopisma pszczelarskie poszerzając swoja wiedzę. Istotne jest to zarówno pod kątem przeciwdziałania nowym zagrożeniom, które dotykają samych pszczół ale także w zakresie dbania o jakość produktów pszczelich. Aby moi klienci mieli gwarancję iż otrzymują produkt najwyższej jakości.


Pasiekę już w ulach nowej konstrukcji, prowadzę samodzielnie od 2004 roku. Bazuję na konstrukcji ula Langstrotha, którą uważam za dobrą na polskie warunki.

 

Pierwsze ule, rok 2006 :) Początkowo konstruowałem ule z drewna Pasieka na uprawie rzepaku

 

       

I trochę historii....

     

Pasieka znajduje się pod stałym nadzorem Powiatowego Lekarza Weterynarii.

 

Kładę szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów. Mam świadomość tego że natura daje mi to co najlepsze – moim zadaniem jest jedynie przekazać Państwu jej dary w niezmienionej postaci.

 

Zachęcam do korzystania z dobrodziejstw natury i kupowania moich produktów.

 

Dzięki nim zyskają Państwo coś bezcennego: zdrowie.

 

łączę pozdrowienia,
Marcin Krzemiński

 

 

 

 

Zapraszam do zakupu moich produktów w następujących sklepach (przed zakupem można zadzownić i sprawdzić czy dany miód jest w ofercie, jeśli go nie ma, na pewno pojawi się w krókim czasie ). Zachęcam też właścicieli sklepów spożywczych do kontaktu w celu sprzedaży naszych produktów.

 

WARSZAWA

 

 

"Piekarnia Piwoński" ul. Leopolda Staffa 2 (Bielany)  - pełen asortyment miodów

"Piekarnia Piwoński" Ul. Juliusza Słowackiego 45 Lokal nr. 23 (Żoliborz) - pełen asortyment miodów

"Piekarnia Piwoński" Łomianki ul. Warszawska 95A - pełen asortyment miodów

Sklep Słoneczny ul. Juliusza Słowackiego 21/23 (Żoliborz) tel. 22 833 20 86

Sklep spożywczy ul.Nowoursynowska 156a

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Gospodarstwo Pasieczne "Krzemyk"

Marcin Krzemiński

 

ul.Kościuszki 13, 05-430 Celestynów

tel.: 513 03 06 59 ( jeśli nie odbieram proszę o sms ! na pewno oddzwonię )

 

e-mail.: pasieka.krzemyk@gmail.com

 Wyświetl większą mapę

 

 

 

Czyli jak lubię odpoczywać po cięzkiej pracy !

 

 

www.deltaro.net

 

Gospodarstwo Pasieczne "Krzemyk"  ul.Kościuszki 13, 05-430 Celestynów  

tel.: 513 03 06 59  

pasieka.krzemyk@gmail.com

Wszystkie materiały na tej stronie,

w tym zdjęcia są chronione prawami autorskimi.

 Powered by: www.cdx.pl