miodziarz.waw.pl

ZESTAWY NA PREZENTY : - Zestawy w skrzynkach
Ilość produktów: 16 12DALEJ
Zestaw skrzynka 2x200g + papierowe wieczko

 

Zestaw zawiera dwa różne miody w słoikach 220g, ozdobionych papierowym wieczkiem i wstążką. Całość w drewnianej skrzynce z sybolem świątecznym / logiem. 

Zestaw skrzynka 3x40g

 

Miód w trzech słoiczkach 40g. Istnieje możliwość wygrawerowania Państwa loga/życzeń na przodzie skrzyneczki. 

SKRZYNECZKA 3 X 50g

Zestaw zawiera trzy miody w słoiczkach ( 3 x 50g ). Skrzyneczka wykonana jest z drewna i stanowi bardzo elegancką formę opakowania. Idealna na drobny upominek.

 

W podanej cenie możemy wygrawerować na górnym emblemacie Państwa logo, życzenia itp. Standardowo wysyłamy skrzynkę z naszym logiem lub motywem świątecznym w okresie przedświątecznym. 

Zestaw 3x400 + papierowe wieczko

 

Zestaw zawiera trzy różne miody w słoikach 400g, ozdobionych papierowym wieczkiem i wstążką. Całość w drewnianej skrzynce z sybolem świątecznym / logiem. 

Miód w skrzynce 2x220g święta

 

Miód w dwóch słoiczkach 220g. Istnieje możliwość wygrawerowania Państwa loga/życzeń na przodzie skrzyneczki lub na drewnianych wieczkach.

Zestaw skrzynka 3x220g + papierowe wieczko

 

zawiera trzy różne miody w słoikach 220g, ozdobionych papierowym wieczkiem i wstążką. Całość w drewnianej skrzynce z sybolem świątecznym / logiem. 

Miód w skrzynce 3x220g święta

 

Miód w trzech słoiczkach 220g. Istnieje możliwość wygrawerowania Państwa loga/życzeń na przodzie skrzyneczki lub na drewnianych wieczkach.

Miód w skrzynce 3x400g święta

 

Miód w trzech słoiczkach 400g. Istnieje możliwość wygrawerowania Państwa loga/życzeń na przodzie skrzyneczki lub na drewnianych wieczkach.

90 PLN
SKRZYNKA 3X400g

Zestaw zawiera trzy miody w słoiczkach ( 3 x 400g ). Skrzyneczka wykonana jest z drewna i stanowi bardzo elegancką formę opakowania.  Dodatkowo pałeczka do miodu.

 

W podanej cenie możemy wygrawerować na górnym emblemacie Państwa logo, życzenia itp. Standardowo wysyłamy skrzynkę z naszym logiem lub motywem świątecznym w okresie przedświątecznym. 

SKRZYNKA 3x400g - 6 miodów

Zestaw zawiera sześć miodów w trzech słoikach 400g. Każdy miód zajmuje poł słoika. Są to miody: gryczano-malinowy i rzepakowy, faceliowy i lipowy, nawłociowy i wielokwiatowy. Skrzyneczka wykonana jest z naturalnego drewna i stanowi bardzo elegancką formę opakowania.  Dodatkowo pałeczka do miodu.

 

W podanej cenie możemy wygrawerować na górnym emblemacie Państwa logo, życzenia itp. Standardowo wysyłamy skrzynkę z naszym logiem lub motywem świątecznym w okresie przedświątecznym. 

Ilość produktów: 16 12DALEJ

 

Tradycje pszczelarskie w mojej rodzinie odziedziczyłem po dziadku, który od lat 50 -siątych XX wieku, prowadził pasiekę w ilości około 100 rodzin. Już wtedy prowadził on gospodarkę wędrowną choć przewóz dużych i ciężkich uli leżaków nie był wcale łatwy.

 

Ten rodzaj gospodarki pasiecznej stosuje się w przypadku braków występowania w najbliższej okolicy miododajnych pożytków roślinnych. Od tamtego czasu w tym sensie niewiele się zmieniło Mazowsze posiada liczne walory krajobrazowe, leśne jednak nie jest i nigdy nie będzie rolniczym zagłębiem.

 

Dlatego chcąc kontynuować pszczelarską pasję z nadzieją na sukces, muszę liczyć się z dość dalekimi wyjazdami. Dzięki temu posiadam w swojej ofercie doskonałe miody gatunkowe. Czasami nawet z terenów odległych o 200km. Aby ugruntować swoją wiedzę ukończyłem państwowe technikum pszczelarskie im. Zofii i Tadeusza Wawrynów (jest to jedyna taka szkoła na świecie). Wiedza zdobyta w szkole a także przekazana podczas dyskusji przez poznanych tam kolegów pszczelarzy, umocniła mnie w chęci samodzielnego , racjonalnego prowadzenia gospodarstwa pasiecznego.

 

Pszczelarstwo - wbrew pozorom - tak jak każda dziedzina podlega nieustannemu rozwojowi. Dlatego często uczestniczę w zjazdach i kongresach branżowych, regularnie czytam literaturę i czasopisma pszczelarskie poszerzając swoja wiedzę. Istotne jest to zarówno pod kątem przeciwdziałania nowym zagrożeniom, które dotykają samych pszczół ale także w zakresie dbania o jakość produktów pszczelich. Aby moi klienci mieli gwarancję iż otrzymują produkt najwyższej jakości.


Pasiekę już w ulach nowej konstrukcji, prowadzę samodzielnie od 2004 roku. Bazuję na konstrukcji ula Langstrotha, którą uważam za dobrą na polskie warunki.

 

Pierwsze ule, rok 2006 :) Początkowo konstruowałem ule z drewna Pasieka na uprawie rzepaku

 

       

I trochę historii....

     

Pasieka znajduje się pod stałym nadzorem Powiatowego Lekarza Weterynarii.

 

Kładę szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów. Mam świadomość tego że natura daje mi to co najlepsze – moim zadaniem jest jedynie przekazać Państwu jej dary w niezmienionej postaci.

 

Zachęcam do korzystania z dobrodziejstw natury i kupowania moich produktów.

 

Dzięki nim zyskają Państwo coś bezcennego: zdrowie.

 

łączę pozdrowienia,
Marcin Krzemiński

 

 

 

 

Zapraszam do zakupu moich produktów w następujących sklepach (przed zakupem można zadzownić i sprawdzić czy dany miód jest w ofercie, jeśli go nie ma, na pewno pojawi się w krókim czasie ). Zachęcam też właścicieli sklepów spożywczych do kontaktu w celu sprzedaży naszych produktów.

 

WARSZAWA

 

 

"Piekarnia Piwoński" ul. Leopolda Staffa 2 (Bielany)  - pełen asortyment miodów

"Piekarnia Piwoński" Ul. Juliusza Słowackiego 45 Lokal nr. 23 (Żoliborz) - pełen asortyment miodów

"Piekarnia Piwoński" Łomianki ul. Warszawska 95A - pełen asortyment miodów

Sklep Słoneczny ul. Juliusza Słowackiego 21/23 (Żoliborz) tel. 22 833 20 86

Sklep spożywczy ul.Nowoursynowska 156a

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Gospodarstwo Pasieczne "Krzemyk"

Marcin Krzemiński

 

ul.Kościuszki 13, 05-430 Celestynów

tel.: 513 03 06 59 ( jeśli nie odbieram proszę o sms ! na pewno oddzwonię )

 

e-mail.: pasieka.krzemyk@gmail.com

 Wyświetl większą mapę

 

 

 

Czyli jak lubię odpoczywać po cięzkiej pracy !

 

 

www.deltaro.net

 

Gospodarstwo Pasieczne "Krzemyk"  ul.Kościuszki 13, 05-430 Celestynów  

tel.: 513 03 06 59  

pasieka.krzemyk@gmail.com

Wszystkie materiały na tej stronie,

w tym zdjęcia są chronione prawami autorskimi.

 Powered by: www.cdx.pl